توسط :mehdi

فروش عمده حوله – کارخانه تولیدی حوله در تبریز

استان آذربایجان شرقی و بخصوص شهر تبریز یکی از بزرگترین مراکز تولید کننده حوله در ایران هستند. در شهر تبریز تولیدی های بسیار زیادی مشغول تولید انواع مختلف حوله هستند و محصولات این تولیدی ها در بسیاری از موارد ، کیفیت بسیار بالایی دارد.

تا همین چند سال پیش اگر صاحب یک مغازه حوله فروشی قصد خرید عمده حوله داشت ، معمولا به بازار تهران و بنک دارهای حوله مراجعه می کرد. این بنک دارها حوله را با تیراژ بسیار بالا از تولیدی های شهر تبریز و اصفهان خریداری کرده و بین مغازه داران کل کشور پخش می کردند.

بازار بنک داران حوله کساد شده است !

به مرور زمان برخی از عوامل باعث کسادی شدید بازار بنک داران حوله شد.افزایش شدید قیمت حوله و گسترش خرید اینترنتی حوله و از طرفی افزایش هزینه های باربری و انبارداری و مغازه و … به شدت باعث کسادی بازار عمده فروشان حوله شده است .

فروش عمده حوله - کارخانه تولیدی حوله در تبریز
فروش عمده حوله – کارخانه تولیدی حوله در تبریز

 

افزایش قیمت حوله

با افزایش قیمت حوله و کاهش قدرت خرید مردم ، تمام مغازه داران و فروشندگان حوله به دنبال راهی برای کاهش هزینه ها و در نتیجه کاهش قیمت تمام شده محصولات خریداری شده خودشان هستند و سعی می کنند تا جایی که ممکن است ، با قیمت های پایین تر و مناسب تری خرید داشته باشند .

یکی از مهم ترین روش های کاهش قیمت خرید ، خرید مستقیم از تولید کننده است .

با افزایش قیمت حوله و افزایش هزینه های باربری و انبارداری و هزینه های اجاره و نگهداری مغازه های بازار ، بنک دارها مجبور هستند سود بیشتری در زمان پخش حوله در نظر بگیرند. در این صورت دیگر خرید حوله از بنک دار برای مغازه دارها به هیچ عنوان به صرفه نیست و ترجیح می دهند که مستقیما از تولید کننده ، حوله خریداری کنند.

از طرفی در همین چند سال گذشته ، خرید و فروش حوله به صورت مدت دار و چکی انجام می شد. تولیدی ها به دلیلی اعتمادی که به بنک دارهای شناخته شده داشتند ترجیح می داند که مستقیما با مغازه دارها و فروشنده های خرده فروش در ارتباط نباشند تا از دردسرهای چک برگشتی و سایر موارد دور بمانند.

از طرفی هر بنک دار تعداد بسیار زیادی فروشنده و مغازه دار قابل اعتماد برای خودش داشت که می توانست به صورت چکی برایشان جنس بفرستد.به همین دلیل فروشنده تقریبا مجبور بود با بنک دار های حوله معامله کند.

در حال حاضر در سراسر ایران حوله به صورت نقدی خرید و فروش می شود و دیگران خبری از فروش های مدت دار و چکی نیست . در این صورت دیگر دلیلی برای خرید از بنک دار وجود ندارد و مغازه دارها به راحتی می توانند با کارخانه ها و تولیدی های حوله تماس گرفته و خرید نقدی خودشان را با قیمت پایین تر از بنک دار انجام دهند.

افزایش قیمت حوله
افزایش قیمت حوله

گسترش اینترنت

تا قبل از زمانی که اینترنت به این صورت گسترده شود ، تعداد بسیار زیادی از مغازه دارها امکان دسترسی به کارخانه های حوله و خرید مستقیم از آنها را نداشتند. پیدا کردن تولیدی های حوله برای مغازه دارها بسیار مشکل بود به همین دلیل خریدهایشان را از بازار حوله تهران و یا از بنک دارهای شهر خودشان انجام می دادند.

ولی حالا با یک جستجوی ساده در گوگل و یا در اینستاگرام به راحتی می توانند لیست بزرگی از تولید کننده های حوله را پیدا کرده و با آنها در ارتباط بوده و خرید خودشان را مستقیما از کارخانه حوله و تولید کننده انجام دهند.

ما به عنوان تولید کننده حوله در تبریز ، از 20 سال قبل در حال فعالیت هستیم . از سال 88 در اینترنت حضور داریم و به صورت اینترنتی ، حوله را به صورت تکی و عمده به فروش می رسانیم .

در صورتی که مغازه دار هستید و یا فروشگاه اینترنتی دارید و به دنبال کارخانه حوله در تبریز هستید ، می توانید محصولات مورد نیازتان را به ما سفارش دهید.

شماره تماس برای خرید عمده حوله : 09144029928

تاریخ بروزرسانی : 16-06-2022
شاید دوست داشته باشید
نظر ارسالی شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود نکته : این بخش مربوط به نظرات در مورد (فروش عمده حوله – کارخانه تولیدی حوله در تبریز) می باشد !!! لطفا فقط در همین مورد نظر ارسال فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.